Systémový inženýr

Zajímá Tě letectví? Běží tvoje srdce na Linuxu? Chceš práci, co Tě bude opravdu bavit? Chceš se podílet na zajímavých projektech v Brně nebo u zákazníků po celém světě? Jsi týmový hráč?
Do svých řad nyní hledáme schopného kolegu na pozici systémového inženýra (vhodné i pro absolventa).

O nás

Jsme česká firma ARTISYS s.r.o. Již téměř 25 let vyvíjíme a integrujeme systémy zejména pro řízení letového provozu, simulátory pro výcviková střediska a letiště. Během let jsme se vypracovali na jednoho z předních dodavatelů v celosvětovém měřítku. Najdete u nás neformální rodinné prostředí malé prosperující firmy, klademe důraz na osobní přístup ke každému zaměstnanci a poskytujeme prostor pro rozvoj i vlastní inovace a nápady.

Náplň práce

  • Řešení technických problémů, podpora kolegů,

  • instalace, údržba systémů,

  • síťování,

  • instalace systémů u zákazníků v zahraničí,

  • komunikace s interním týmem.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, IT,

  • komunikativní znalost angličtiny,

  • uživatelskou znalost systému Linux (Linux Gentoo výhodou),

  • obecný elektrotechnický přehled,

  • znalost skriptovacích jazyků (bash, python),

  • ochotu cestovat do zahraničí,

  • schopnost práce v týmu,

  • chuť učit se nové věci a technologie,

  • proaktivitu, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme

  • Samostatnou a zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu,

  • pružnou pracovní dobu,

  • nástup 1. 2. 2019 nebo dle dohody,

  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou,

  • motivující finanční ohodnocení,

  • stravenky,

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,

  • roční příspěvek na sport a kulturu,

  • výuku angličtiny na pracovišti,

  • možnost cestovat do zahraničí.

Kontakt:

+420 603 203 061 – Barbora Chloupková